KONST / Skulptur & konsthantverk / Glasskulptur 7473495
nr 747 3495
Glasskulptur
Signerad, 60-tal, höjd: 34
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 mars 2012
kl 18:13:07
800 kr
350 kr
450 kr
550 kr
650 kr
750 kr
850 kr
900 kr
950 kr